University of SuffolkO univerzitě

University Campus Suffolk je moderní a unikátní institucí, co nabízí množství oborů na sedmi fakultách: Arts and Humanities; Children, Young People, and Education; Health Studies; Nursing Studies; Psychology, Sociology and Social Work; Science and Technology; and the Suffolk Business School

Hlavní UCS středisko se nachází na překrásném Ipswich nábřeží, jen hodinu od Londýna, poskytuje přístup k vynikajícímu a supermodernímu vybavení a budov: sport, excercise and performance laboratoře, Art budova, Innovation Hub a VERT (the Virtual Environment for Radiotherapy Training – virtuální prostředí pro tréning radioterapie).

UCS chce nabídnout více osobní universitní zkušenost, která se nedá najít na větších institucích. Nabízí to nejlepší z tradiční UK university, ale zároveň jde s dobou v moderním světě zaměstnání a podnikání. UCS staví universitu, která slouží potřebám svých studentů, nabádá k aktivní spolupráci všech, co jsou jí součástí a nabízí více podmanivou studentskou zkušenost. Mezinárodní studenti jsou důležitou částí komunity na UCS se skoro 70 reprezentujícími národnostmi.

Nedávný průzkum ukázal, že UCS Ipswich splňuje všechna očekávání UK Quality Code for Higher Education. Aktivní začlenění zaměstnavatelů do designovaní předmětů a náš důraz na zaměstnatelnost a mimo- školní aktivity byly zdůrazněny komisí Vyššího Vzdělávání.

UCS se pyšní dobrými výsledky v National Student Survey, a 93% studentů po ukončení buď pokračuje v studiu, nebo jde do zaměstnání. Tyto úspěchy poukazují na náš důraz na zaměstnatelnost a zkušené zaměstnance a top profesory v oborech.

Embed HTML not available.